Prestiżowa, aluminiowa  konstrukcja przesuwna idealnie komponująca się z oknami Reveal. Zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami architektury. Profile ram i skrzydeł są bardzo smukłe, dzięki czemu w konstrukcji uzyskujemy maksymalny efekt modnego hasła „więcej szyby, więcej światła”.

 

Reveal Slide powstało po połączeniu nowoczesnych profili aluminiowych Decalu w technologii So Easy z najlepszą na rynku szybą ECLAZ. Podobnie jak w przypadku linii okien Reveal – Slide charakteryzuje się o wiele smuklejszymi ramami względem innych dostępnych na rynku systemów przesuwnych. Całkowita widoczna szerokość ruchomego słupka wynosi zaledwie 73 mm. System przesuwny z wąskimi, estetycznymi profilami i olbrzymimi taflami szkła idealnie doświetli nasz salon i będzie idealnym rozwiązaniem wprowadzającym nas przez zrównany z podłogą próg na przepełniony słońcem taras.

 

W Reveal Slide zastosowano okucia podnoszono-przesuwne, które przenoszą ciężar skrzydła nawet do 400 kg, zapewniając przy tym najwyższy komfort użytkowania przy niebywale dużych konstrukcjach. Dodatkowy system uszczelek w konstrukcji zapewni komfort nawet w najgłośniejszych przestrzeniach oraz wpłynie pozytywnie na poziom ciepła w domu.

 

 

Parametry techniczne:

  • Głębokość zabudowy 163 mm
  • Max. grubość szklenia 58 mm
  • Uw od 0,8 W/m2K
  • Złożenie z ruchomym słupkiem 73 mm
  • Złożenie rama + skrzydło 100 mm (niski próg)

 

Klamki:

Pochwyty: