Drzwi przesuwne tarasowe ULTRAGLIDE Monorail - OknoPlus

Wnętrze otwarte na ogród – drzwi przesuwne tarasowe UTRAGLIDE Monorail

Wszędzie tam, gdzie przestrzeń domu wychodzi poza cztery ściany i wkracza do przydomowego ogrodu, niezbędne jest niezawodne zabezpieczenie w postaci funkcjonalnych drzwi przesuwnych tarasowych. To one bowiem chronią domowników przed nieproszonymi gośćmi, stanowią swoista barierę, która uniemożliwia ucieczkę ciepła z przytulnych pomieszczeń, a do tego stanowią piękne dopełnienie aranżacji oraz ramę dla krajobrazu za oknem. Przeszklone drzwi przesuwne ULTRAGLIDE znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisy. Łączą w sobie bowiem najwyższe walory estetyczne oraz parametry ergonomiczne, ekonomiczne i wysoką efektywność energetyczną. Istotą tego produktu jest fakt, że jedna część konstrukcji jest stała – szklona w ramie, druga zaś jest w pełni jezdna (mono-rail).

OknoPlus TOP Premium - OknoPlus

Parametry techniczne – podstawa podczas wyboru drzwi przesuwnych tarasowych

Przeszklone drzwi przesuwne ULTRAGLIDE Monorail powstały z myślą o wszystkich inwestorach, którzy oprócz doskonałego wzornictwa i nowoczesnego designu cenią sobie pragmatyzm, niezawodność i pełną funkcjonalność otaczających ich rozwiązań. Dzięki swoim parametrom drzwi przesuwne przeszklone ULTRAGLIDE pozwalają na projektowanie konstrukcji o monumentalnych formatach skrzydeł jezdnych, co sprawdzi się doskonale w przypadku domów projektowanych w stylu nowoczesnym, w których szkło, przestrzeń i światło stanowi dominantę wzorniczą.

System ULTRAGLIDE montowany jest w systemie dwutorowym.

Innowacje? Mamy to!

Drzwi przesuwne przeszklone ULTRAGLIDE dedykuje się zwłaszcza budownictwu, które powstaje w zgodzie z trendami eko, tj. energooszczędnemu i pasywnemu. Wnętrze drzwi przesuwnych tarasowych oparto o sprawdzone rozwiązanie przekładek stosowanych w systemie Star, dzięki którym uzyskaliśmy bardzo wysokie parametry izolacyjności termicznej. Efekt? Cieplejsze wnętrza, mniejsze rachunki za ogrzewanie, pełen komfort termiczny i ukłon w stronę środowiska naturalnego.

Konstrukcja może być szklona od zewnątrz, dzięki czemu istnieje możliwość stosowania wypełnień wielkogabarytowych nawet o bardzo dużym ciężarze.

Co więcej, będąc rozwiązaniem bezprogowym,, zapewnia niczym niezakłócone połączenie wnętrza domu z ogrodem oraz minimalizuje ryzyko potknięcia lub upadku.

Widok, który Cię zachwyci? Postaw na oryginalne okno panoramiczne

Wielkogabarytowe przeszklenia szturmem zdobywają serca inwestorów. Nic w tym dziwnego To nie tylko estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, ale znakomity sposób na wprowadzenie do domu naturalnego światła, co znakomicie wpływa na samopoczucie domowników. Co więcej, decydując się na przeszklone drzwi przesuwne w rozmiarze XXL, zyskujemy możliwość podziwiania niezwykłych widoków, które staną się częścią kompozycji domowego wnętrza. Co zobaczymy przez takie okno? Panoramiczne krajobrazy, które zmieniają się z wraz ze zmianami pór roku.

System ULTRAGLIDE dostępny jest w klasycznej bieli, czerni i szarości, kolorach palety RAL oraz w wykończeniu lakierem drewnopodobnym.

Nowoczesne okucia

Innowacyjne okucia zapewniają nie tylko bezpieczeństwo domownikom, ale również wygodne użytkowanie stolarki. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy w drzwiach przesuwnych tarasowych ULTRAGLIDE Monorail.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Innowacyjne okucia zapewniają nie tylko bezpieczeństwo domownikom, ale również wygodne użytkowanie stolarki. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy w drzwiach przesuwnych HST ULTRAGLIDE.

Okucia podnoszono-przesuwne

Klamka standardowa z pochwytem od zewnątrz bez wkładki

Dodatkowe opcje klamek

Okucie przesuwne

Standardowe klamki do okucia przesuwnego

 

Więcej światła = lepsze samopoczucie

Funkcjonalność, bezpieczeństwo, design i ciepło – oferowane przez nas pakiety szybowe staną się doskonałym dopełnieniem energooszczędnych oraz pasywnych budynków na miarę XXI wieku. Łączą bowiem najwyższe parametry termoizolacyjne oraz akustyczne, wpuszczają do pomieszczenia więcej promieni słonecznych, a do tego stanowią trudną do sforsowania barierę dla nieproszonych gości. Im wyższej jakości szyby wybierzemy, tym cieplejszy, jaśniejszy i bezpieczniejszy będzie nasz dom, a rachunki za ogrzewanie zaczną zauważalnie spadać. Ale to nie wszystko!

Mówiąc o nowoczesnych pakietach szybowych nie można zapomnieć o designie i walorach estetycznych. Dzięki szerokiej palecie szyb dekoracyjnych oferowanych przez OknoPlus wybrane pomieszczenia domu nabiorą unikatowego charakteru, a jednocześnie zapewnią komfort użytkowania, chroniąc nas przed wzrokiem sąsiadów. Szkło ornamentowe, które subtelnie rozproszy przepuszczane światło? Szyby refleksyjne, które chronią wnętrza przed przegrzaniem? A może szyby matowe lub piaskowane? Wybór przeszklenia w drzwiach przesuwnych tarasowych ULTRAGLIDE Monorail należy do Ciebie!

Szkło ornamentowe:

Profile przeszklonych drzwi przesuwnych? Piękna rama dla szklenia

Tak, jak obraz potrzebuje nienagannej oprawy, tak idealnie dobrane kolory profili mają ogromny wpływ na walory estetyczne okna. Oddajemy w Twoje ręce szeroki wachlarz barw i efektów dekoracyjnych tak, by okno przesuwne tarasowe stanowiło piękny element kompozycji wnętrza.

Kolory standardowe:

Kolory z palety RAL, przykładowe:

Lakiery drewnopodobne:

  • Kolory strukturalne IGP i TIGER.
  • Folie renolit.
  • Anoda naturalna.
  • Powłoki anodowane: gold, silver, champagne, inox, bronze, olive, black.