Nowoczesne okna balkonowe – designerskie i funkcjonalne

Kiedyś po prostu białe, niewyróżniające się niczym szczególnym, o parametrach pozostawiających naprawdę wiele do życzenia. Dziś – modne, wielozadaniowe, a przede wszystkim stojące na straży domowego ciepła i bezpieczeństwa domowników. Okna balkonowe (przesuwne, rozwierno-uchylne, wielkogabarytowe czy te o tradycyjnych wymiarach), bo o nich mowa, w niczym nie przypominają swoich pierwowzorów i na każdym kroku zaskakują właściwościami i wymiarem estetycznym. Co jeszcze mają do zaoferowania nowoczesne okna balkonowe?


Okna PCV – balkonowe impresje na miarę XXI wieku

Powiedzieć, że okna PVC balkonowe przeszły na przestrzeni lat ogromną metamorfozę, to jak nie powiedzieć nic. Dziś stały się synonimem trwałości, niezawodności i ciepła, a ich design niczym nie ustępuje niezwykle modnym ramom wykonanym z aluminium. To dlatego producenci tak chętnie wykorzystują ten materiał, by tworzyć innowacyjne okna balkonowe (przesuwne lub rozwierno-uchylne), które zaproszą do pomieszczeń mnóstwo światła, zatrzymają w domu drogocenne ciepło, a do tego otworzą wnętrza na otaczający świat.

Okna przesuwne? Balkonowe strzały w 10!

Przeszklenia w rozmiarach XXL, rozświetlone wnętrza i piękno prostej, minimalistycznej formy to prawdziwy fundament współczesnych projektów architektonicznych. W ten nurt doskonale wpisują się okna balkonowe przesuwne, które zacierają granicę między domem i ogrodem, a dzięki jednemu ruchowi ręki łączą salon z tarasem, przez po zyskujemy efekt rozświetlenia i optycznego powiększenia przestrzeni. Rodzinny obiad w jadalni, a potem delektowanie się kawą na świeżym powietrzu? Z nowoczesnymi oknami balkonowymi to żaden problem!

Okna na balkon – otwórz się na kreatywność

Jeśli nie białe, choć te też z rozmachem wracają na salony, to jakie? Okna PCV – balkonowe i tradycyjne otwierają przed Tobą niemal nieograniczone możliwości kreacyjne. Szeroki wachlarz palety RAL, a może profile doskonale imitujące naturalne usłojenie drewna? Idealne dopasowanie stolarki otworowej do wymarzonego domu jeszcze nigdy nie było tak proste!

Design to nie wszystko

Okna przesuwne balkonowe muszą zachwycać nie tylko estetyką, ale i nienagannymi parametrami. Nasze rozwiązania to synonim energooszczędności, trwałości, bezpieczeństwa i komfortu akustycznego. Na każdym kroku dbamy o to, by dostosować produkt do indywidualnych wymagań projektu i Twoich potrzeb tak, by jakość spędzania czasu w domowym zaciszu weszła na nowy, nieznany dotąd, poziom. Szukasz idealnego okna na balkon? Mamy je!