Okno narożne aluminiowe - OknoPlus

Nowoczesność, która zachwyca

Usytuowane w centralnym punkcie ściany lub symetrycznie, na jej skrajnych końcach – myśląc o stolarce okiennej, taki obraz przychodzi na do głowy w pierwszej kolejności. A gdyby puścić wodze wyobraźni i spojrzeć na okna pod nieco innym kątem? I to dosłownie!

Jeśli szukasz rozwiązania, które zagwarantuje wizualny efekt WOW, zupełnie zmieni oblicze Twojego wnętrza, a do tego zapewni pełen komfort termiczny – okno narożne aluminiowe to absolutny strzał w dziesiątkę. Pozbawione szerokiego łącznika kątowego, zaprasza do domu mnóstwo promieni słonecznych, otwiera go na otaczający ogród, a dzięki modnemu designowi stanie się mocnym punktem dekoracyjnym – niezależnie od tego, czy umiejscowimy je w kuchni, gabinecie czy w salonie.

Trwałość, bezpieczeństwo, doskonałe parametry izolacyjne i statyczne oraz nowoczesny design to kluczowe cechy okna narożnikowego OknoPlus. To właśnie one sprawiają, że narożne okno jest szczególnie doceniane przez osoby, które funkcjonalność stawiają na równi z walorami estetycznymi.

OknoPlus TOP Premium - OknoPlus

Narożne okno z doskonałymi parametrami

Czy wiesz, że przez niskiej jakości okna ucieka nawet do 30% ciepła? Nie tym razem! Innowacyjny sposób łączenia pakietów szyb powoduje znaczne ograniczenie powstawania mostków termicznych, zaś docieplenie na bazie wkładu termicznego zapewnia minimalizację strat ciepła. Podczas montażu miejsca na styku pakietów są fugowane klejem o bardzo wysokiej odporności.

Okna narożnikowe OknoPlus – gwarancja bezpieczeństwa level expert

Nowoczesne pakiety 6 mm szyb ze „stepem” łączone są tak, jak w fasadach strukturalnych, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo. Dodatkowe zabezpieczenie całości stanowi wąski i estetyczny narożnik, który zasłania krawędzie pakietu szyb, chroniąc je przed działaniem słońca, a także zapobiega powstawaniu naprężęń i pęknięć.

Okno narożne aluminiowe – design pod każdym kątem

Modne, industrialne kolory, drewnopodobne lakiery czy bogata paleta kolorów RAL otwierają przed architektami i projektantami szeroki wachlarz możliwości kompozycyjnych. Innowacyjne rozwiązania pozwolą na przygotowanie pięknych, a zarazem intrygujących projektów. Inwestorzy prywatni poszukujący ciekawych rozwiązań projektowych docenią przełamanie masywności bryły przez przeszklenie, nowoczesną formę elewacji oraz minimalizm rozwiązania, które proponuje OknoPlus. Dodając do tego wyśrubowane parametry cieplne, trwałość i zwiększoną powierzchnię przezierną, zyskujemy pewność, że okna narożne aluminiowe to absolutny „must have” w każdym, nowoczesnym budynku!

Sprawdź również ofertę narożnych okien PCV!