Okno narożne PCV - OknoPlus

Niezawodne rozwiązanie na długie lata

Choć mogłoby się wydawać, że o przeszkleniach powiedziano już wszystko, na architektoniczną scenę z rozmachem wkroczyło okno narożne PCV. To kolejna propozycja firmy OknoPlus, która otwiera przed projektantami oraz inwestorami zupełnie nowe możliwości aranżacyjne i funkcjonalne. Okno rogowe, pozbawione tradycyjnego, szerokiego łącznika kątowego, gwarantuje więcej światła słonecznego we wnętrzach, a jego nowoczesna, lekka konstrukcja i udoskonalone parametry techniczne sprawiają, że to absolutny „must have” dla wszystkich miłośników designu, ceniących sobie jakość na najwyższym poziomie.

Okno narożne PCV powstało z myślą o tych, którzy oczekują od stolarki czegoś „więcej”. Wyśrubowane parametry cieplne oraz antywłamaniowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Wąski, estetyczny narożnik osłania krawędzie pakietu szyb, chroniąc je przed działaniem słońca, co zapobiega powstawaniu naprężeń i pęknięć. A do tego rozwiązanie to doskonale wpisuje się w bryłę budynku, zapewniając mu znakomity „look” uwielbiany przez projektantów i architektów.

OknoPlus TOP Premium - OknoPlus

Okno rogowe PCV – technologia, która zachwyca

Technologia zastosowana w oknach narożnych PCV firmy OknoPlus pozwala na doskonałą izolację termiczną. Nowy sposób łączenia pakietów szyb znacznie redukuje ryzyko powstawania mostków termicznych – zwłaszcza jeśli porównamy je z oknami, w których zastosowano tradycyjny łącznik kątowy. Dodatkowe docieplenie z użyciem wkładu termicznego na połączeniu pakietów zapewnia minimalizację strat ciepła, będąc krokiem w stronę budownictwa pasywnego. Podczas montażu miejsca połączenia pakietów są fugowane klejem o bardzo wysokiej odporności. Takiego samego produktu używa się do fasad aluminiowych.

Myśląc o nowoczesnym domu, pomyśl o oknach narożnych PCV

Architekci i inwestorzy prywatni poszukujący ciekawych rozwiązań projektowych docenią przełamanie masywności bryły przez przeszklenie, nowoczesną formę elewacji oraz minimalizm rozwiązania. To coraz popularniejszy trend, który swoje triumfy święci nie tylko z powodu zachwycającej warstwy wizualnej, ale także bezsprzecznej funkcjonalności.

Wysokie parametry cieplne, trwałość i bezpieczeństwo, zwiększona powierzchnia przezierna przeszklenia – to praktyczne korzyści wynikające z zastosowania nowoczesnych technologii w oknach rogowych. Warto o tym pamiętać już na etapie projektu. Komfort świetlny i termiczny, w połączeniu z energooszczędnością na najwyższym poziomie sprawi, że inwestycja w nową stolarkę zwróci się bardzo szybko oraz pozwoli cieszyć się ciepłem rodzinnego ogniska. Niezależnie od pory roku.