Okna premium – nie świadczy o nich cena tylko jakość

Słysząc hasło „okna premium”, oczami wyobraźni widzimy kwotę, która stanowczo przekracza możliwości budżetowe wielu z nas. Ale czy stolarkę otworową, którą można nazwać „ekskluzywną”, „z najwyższej półki” lub właśnie „premium” determinują liczby widniejące na rachunku? Nic bardziej mylnego. W OknoPlus „okna premium” to te o doskonałych właściwościach, najwyższych parametrach, skrojone na miarę potrzeb projektu. Jednym słowem takie, w które inwestycja zwróci nam się z nawiązką – ekonomiczną oraz ekologiczną, a koszt nie zostanie zwiększony przez nic nieznaczące, puste etykiety.


Okna premium są ciepłe, ciche i bezpieczne

Gdy mowa o stolarce z najwyższej półki, na pierwszy plan musi wysunąć się szeroki wachlarz parametrów, właściwości i funkcjonalności – to bowiem absolutny fundament, który świadczy o tym, czy rozwiązanie warte jest swojej ceny. Na co zwrócić szczególną uwagę? Okno premium powinno charakteryzować się niskim współczynnikiem Uw (zgodnie z Warunkami Technicznymi 2021 dla okien elewacyjnych nie może on przekroczyć 0,9 W/m²K, a nasze rozwiązania mogą pochwalić się Uw na poziomie 0,7 W/m²K, co z nawiązką wyprzedza wymagania ustawodawcy), wysoką wartością przenikania światłą Lt na poziomie nie mniejszym niż 70%, niskim współczynnikiem przenikania ciepła szyby oraz gwarantować komfort akustyczny i pełne bezpieczeństwo domowników. A to dopiero początek wymagań wobec rozwiązania, które pozostanie z Tobą na lata.

Okna premium kryją w sobie elementy, które robią różnicę

I to w nich tkwi prawdziwa siła stolarki z najwyższej półki. Oddajemy w Twoje ręce najcieplejszą ramkę Swisspacer, która nie tylko stoi na straży termiki, ale stanowi niebanalny detal estetyczny – jest bowiem idealnie docięta we wnętrzu szyby, nowoczesne okucia o innowacyjnej budowie dbające o bezpieczeństwo, wyjątkową stabilność i wytrzymałość oraz najlepsze na rynku pakiety szybowe. Całość dopełniają nowinki techniczne, nieustanne usprawnienia i najnowocześniejsze metody montażu – wszystko po to, by różnica była nie tylko widoczna, ale i odczuwalna – na każdym możliwym poziomie.

Wybór premium? Okna, które stworzymy specjalnie dla Ciebie

Standardowe rozwiązania? Standardowe wymiary? Standardowe wyposażenie? Okna premium to dla nas pełna możliwość personalizacji – zarówno designu ram, jak i tego, co kryją w swoim wnętrzu. Szeroki wachlarz kolorystyczny i różnorodne opcje wykończeń ALU i PVC, elementy konstrukcyjne idealnie dopasowane do potrzeb projektu – zarówno pod względem stylistyki, jak i warunków technicznych czy geograficznych, funkcjonalności szyte na miarę. Dzięki takiemu podejściu mamy pewność, że do Twojego domu trafi okno unikatowe. I tak w OknoPlus rozumiemy to, czym powinny być okna premium.