Osiedle Art City Kraków - OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Firma.

Kultura i sztuka to tematy, które od początku działalności OknoPlus były nam niezwykle bliskie. Dlatego też bardzo się cieszymy, że jesień minie nam pod hasłem designu i sztuki, dzięki przygotowaniu okien dla nowej, krakowskiej inwestycji Art City.

O inwestycji Art City

Art City to innowacyjny kompleks mieszkaniowy, powstający w krakowskich Grzegórzkach, w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Miasta Królów Polski – przy zbiegu Alei Pokoju i ul. Fabrycznej. W pierwszym etapie działań, mających na celu wyposażenie osiedla w okna, zaplanowano produkcję 358 okien marki OknoPlus. Nowoczesny i minimalistyczny w swojej stylistyce projekt zakłada bardzo modny, choć nietypowy dla tego typu realizacji, kolor ram okiennych tzw. RAL7012, przywołujący skojarzenia z szarościami. Warte odnotowania są, zaprojektowane przez znaną pracownię architektoniczną Artur Jasiński i Wspólnicy, bardzo duże przeszklenia, dzięki którym mieszkańcy Art City będą mogli cieszyć się jeszcze większą ilością promieni słonecznych w swoim mieszkaniu.

Art City z oknami OknoPlus

Nasza realizacja będzie gotowa już jesienią tego roku, natomiast oddanie do użytkowania pierwszego z budynków jest zaplanowane na IV kwartał 2017 roku.