Zakupy Przez Szybę OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

W dobie Internetu prawie wszystko można zrobić… przez szyby ekranów naszych laptopów i smartfonów. W OknoPlus chcemy to maksymalnie wykorzystać, żeby zapewnić jak największe bezpieczeństwo nie tylko pracownikom, ale też klientom, kontrahentom i partnerom. W ramach akcji #ZakupyPrzezSzybę wdrażamy rozwiązania przenoszące większość naszych działań i konsultacji… online i przygotowujemy program umożliwiający bezproblemowe odzyskanie pieniędzy, jeśli realizacja inwestycji zostanie wstrzymana. Śledźcie naszą stronę oraz profil na FB, gdzie wkrótce podamy Wam instrukcje, jak bezpiecznie i komfortowo zrobić u nas #ZakupyPrzezSzybę.

Skype

#ZakupyPrzezSzybę z widokiem na ofertę? Nic trudnego! Oprócz standardowej obsługi mailowej i telefonicznej nasi pracownicy będą dostępni dla Was na Skype, dzięki któremu zaprezentują Wam wirtualną wystawkę, oprowadzą po salonie, pokażą wszystko, co musicie widzieć i fachowo doradzą – dokładnie tak jak podczas osobistej wizyty.

Ps. Wolicie kontakt za pomocą innego komunikatora? Dajcie znać!

Messenger

Niektórzy z Was bardziej wolą pisać niż rozmawiać? Nie ma problemu! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że #ZakupyPrzezSzybę wymagają zadania takiej samej ilości pytań, co normalne zakupy, dlatego każde zapytanie skierowane do nas przez Messengera będzie szybko przekierowywane do partnerów, którzy przygotują dla Was wyczerpujące odpowiedzi i skontaktują się z Wami tak, jak Wam wygodnie – mailowo lub telefonicznie.

Program Bezpieczny Zakup Okien

Bezpieczeństwo to podstawa – zarówno w kontekście zdrowia, jak i współpracy biznesowej – zwłaszcza w tych niełatwych czasach. Wiemy o tym doskonale, dlatego w trosce o Wasze budowy, Wasz komfort i spokój przygotowaliśmy coś specjalnego. Bezpieczny Zakup Okien to program dedykowany klientom indywidualnym, którzy planowali zakup stolarki okiennej, jednak wstrzymali decyzję z uwagi na aktualną sytuację gospodarczą.

Jak to działa?

Zamów okna u naszego Przedstawiciela Handlowego. Po wpłaceniu 100% zaliczki kwota jest lokowana na wyodrębnionym koncie. Po księgowaniu wpłaty otrzymasz bankowe potwierdzenie dokonania wpłaty, a bank powiadomi nas o zrealizowanej płatności. Rozpoczynamy produkcję stolarki, a Twoje pieniądze zostają na wyodrębnionym koncie aż do chwili dostarczenia okien na budowę.

Po potwierdzeniu realizacji środki przesuwane są na konto główne OknoPlus w ramach zatwierdzenia zakupu.

W ten sposób zyskujesz pewność, że niezależnie od dynamicznych zmian gospodarczych, które mogą zachodzić w branży budowlanej, Twoja wpłata jest bezpieczna, a zamówienie zostanie zrealizowane.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Tych z Was, którzy odwiedzą nas w salonach sprzedaży zapewniamy że, zadbaliśmy o najwyższe standardy higieny oraz o wygospodarowanie bezpiecznej przestrzeni i odległości od przebywających w salonach osób. Prosimy Was w miarę możliwości o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszymi handlowcami i umawianie się na konkretne godziny.