Wiosenna Promocja OknoPlus 2024 – otwórz się na niezrównane oszczędności

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Wiosenna promocja 2024 OknoPlus

Z radością ogłaszamy start Wiosennej Promocji OknoPlus! To doskonała okazja, by zainwestować w komfort i styl z nowoczesnymi oknami aluminiowymi, PVC, drzwiami zewnętrznymi oraz systemami przesuwnymi. Nasze energooszczędne rozwiązania nie tylko zwiększą komfort i bezpieczeństwo Twojego domu, ale również przyczynią się do oszczędności energetycznych. Do 20 kwietnia skorzystaj z niepowtarzalnej oferty i zamów rozwiązania premium… Więcej »

Unikatowa promocja unikatowych okien!

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Zimowa promocja 2022 wyróżnione

| 23 listopada 2022 | Od lat toczą się dyskusje, czy Święty Mikołaj przynosi prezenty na Mikołajki, czyli szóstego grudnia, czy też dwudziestego czwartego – w Wigilię. W części regionów Polski ten problem rozwiązał się kulturowo, bowiem brodatym dobroczyńcą w przeddzień Bożego Narodzenia jest Gwiazdor. OknoPlus przecina ów dyskurs w całym kraju, już od 14… Więcej »

Wystartowała promocja wiosenna OknoPlus!

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Ruszyła wiosenna promocja OknoPlus 2021

Podobno jedna jaskółka wiosny nie czyni, jednak pewnym znakiem nadejścia sezonu jest start promocji OknoPlus! Jeśli planujecie budowę domu, remont istniejącego budynku lub wasze projekty potrzebują odświeżenia – świetnie się składa! Więcej światła, nieporównywalny komfort termiczny, niebanalny design i poszanowanie ekologii – teraz okna i drzwi OknoPlus możecie kupić w niezwykle atrakcyjnych cenach! Rozwiązania PVC… Więcej »

Wybierz okna i zgarnij bon do Home&You

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Bon Home&You - OknoPlus

Już teraz wybierając okna z najjaśniejszymi szybami dostępnymi na rynku ECLAZ otrzymasz bon o wartości 99 zł do wykorzystania w salonach Home&You. Ta i wiele więcej korzyści w tegorocznej Promocji Zimowej Niekończące się korzyści od OknoPlus!

Bezpieczny Zakup Okien w OknoPlus #ZakupyPrzezSzybę

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Zakupy Przez Szybę OknoPlus

W dobie Internetu prawie wszystko można zrobić… przez szyby ekranów naszych laptopów i smartfonów. W OknoPlus chcemy to maksymalnie wykorzystać, żeby zapewnić jak największe bezpieczeństwo nie tylko pracownikom, ale też klientom, kontrahentom i partnerom. W ramach akcji #ZakupyPrzezSzybę wdrażamy rozwiązania przenoszące większość naszych działań i konsultacji… online i przygotowujemy program umożliwiający bezproblemowe odzyskanie pieniędzy, jeśli… Więcej »

Nowoczesne okna z rabatem 46% jeszcze do 11 stycznia 2020!

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Zima pełna korzyści - rabaty 46% - OknoPlus

Pierwsze dni nowego roku to jednocześnie ostatnie dni przedłużonej promocji OknoPlus – Zima pełna korzyści. Z rabatów sięgających nawet 46% można korzystać do 11 stycznia 2020, zamawiając okna w jednym z trzech pakietów produktowych: Bezpieczny Dom Premium, Premium Design lub dwa w jednym, czyli Bezpieczeństwo Plus Design. Wystarczy udać się do najbliższego salonu sprzedaży OknoPlus… Więcej »

Rozpoczynamy Promocję Zimową 2019!

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Promocja Zimowa 2019 - OknoPlus

Rekordowe rabaty w OknoPlus! Najniższa temperatura w Polsce wynosiła -41 stopni Celsjusza – my przebijamy ten wynik, dając w Zimowej Promocji aż do 46% rabatu na nasze okna. Akcja startuje już dzisiaj, wystartujcie i Wy! Szczegóły w zakładce promocje!

Przedłużamy wakacje – otwórz się na radość rabatów z OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Promocja jesienna 2019 - OknoPlus

Dla większości z nas początek roku szkolnego oznacza koniec wakacji, beztroskiego wypoczynku i radości z ciepłych promieni słonecznych. Jesień idzie – mamy na to radę! Dla tych wszystkich, którzy chcą cieszyć się słońcem przez cały rok, zachwycać bliskim kontaktem z naturą i podziwiać piękne widoki OknoPlus przygotował specjalną, jesienną promocję na konstrukcje przesuwne. Klimat nas… Więcej »

Refundacja zakupu okien – “Czyste Powietrze”

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne, Informacje, Partnerzy.

Czyste Powietrze - OknoPlus

Refundacje w ramach programu Czyste Powietrze to prawie jak dodatkowy rabat. U nas, dzięki współpracy z DOEKO GROUP, zyskujecie podwójnie: oszczędzacie pieniądze (dofinansowanie wymiany stolarki okiennej i drzwiowej) i czas (dokumentację wypełni za Was nasz Partner). Wasz wkład w walkę ze smogiem – bezcenny! Uzupełnij krótki formularz zgłoszeniowy, a my wypełnimy dokumenty za Ciebie! https://www.oknoplus.com.pl/czyste-powietrze/

Wiosenna odsłona promocji „Więcej niż design” 2019

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Promocja wiosenna Więcej niż Design 2019 - OknoPlus

Wiosna inspiruje do zmiany: więcej słońca, naturalnego światła i eksplozja kolorów. OknoPlus stawia na ponadczasową elegancję: klasyczne połączenie czerni i dużej ilości szkła. W wiosennej odsłonie promocji Więcej niż design nasze innowacyjne i stylowe konstrukcje można kupić nawet z 43% rabatem. Współczesna architektura uwielbia wielkogabarytowe przeszklenia. Szyby w wersji maksi, w połączeniu ze smukłymi profilami, nadają… Więcej »