Zimowa promocja 2022 wyróżnione

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

| 23 listopada 2022 |

Od lat toczą się dyskusje, czy Święty Mikołaj przynosi prezenty na Mikołajki, czyli szóstego grudnia, czy też dwudziestego czwartego – w Wigilię. W części regionów Polski ten problem rozwiązał się kulturowo, bowiem brodatym dobroczyńcą w przeddzień Bożego Narodzenia jest Gwiazdor. OknoPlus przecina ów dyskurs w całym kraju, już od 14 listopada obdarowując prezentami w postaci wysokich rabatów i najnowszych produktów!

Spada temperatura – i ceny wraz z nią

Choćby za oknami panował trzaskający mróz, od tej wiadomości z pewnością zrobi się ciepło na sercu: z okazji przypadającego na ten rok jubileuszu 25-lecia istnienia, OknoPlus aż do 12 stycznia 2023 oferuje rabaty sięgające nawet 47%!

Na tym jednak nie koniec finansowych korzyści. Decydując się w czasie promocji na zakup całoszklanego okna narożnego, konstrukcji aluminiowej, lub dodanie do zamówienia PVC przesuwnych konstrukcji ALU, otrzymamy ubezpieczenie szyb na sumę 5000 złotych na wypadek pęknięcia, stłuczenia czy rozbicia.

Jakby tego było mało, wraz z początkiem promocji firma wprowadziła do swojej oferty pachnące nowością, zachwycające nowoczesnością i urzekające designem okna z serii Reveal.

Reveal Unique – okno, jakiego jeszcze nie było

Przy zachowaniu wszystkich dotychczas znanych zalet rodziny Reveal, OknoPlus poszedł krok dalej, jako pierwszy w Polsce implementując w oknach aluminiowych technologię szklenia statycznego, dotychczas stosowaną wyłącznie w połączeniu z profilami PVC. Double Static Base to całkowicie autorskie rozwiązanie, w pełni uzasadniające nazwę modelu. Dzięki szybom wklejanym na taśmie, wielkoformatowe przeszklenia z udziałem okien Reveal Unique odznaczają się niespotykaną dotąd statyką. Co więcej, rewelacyjnie niskie, bo wynoszące jedynie 97 mm złożenie skrzydła i ramy powiększa powierzchnię szyby o 9%, co skutkuje zwiększeniem ilości naturalnego światła docierającego do wnętrza. Uw na poziomie 0,7 W/m2K czyni z Reveal Unique idealne okno do domów pasywnych. Bezpieczeństwa mieszkańców i ich majątku strzegą znakomite okucia Select, specjalne zaczepy antywyważeniowe oraz szyby wklejane na taśmie, które są jednocześnie gwarancją wodoszczelności w klasie premium+ i podwyższonej odporności na wiatr, zapewniając tym samym również ochronę przed niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi. Dodajmy do tego ukryte zawiasy i odwodnienia, zintegrowane, płaskie uszczelki czy listwę termiczną maskującą wnętrze okna – suma tych wszystkich elementów sprawia, że rezultat pracy technologów OknoPlus  jest nie tylko istną rewolucją w stolarce okiennej, ale i niespotykanie solidnym i wizualnie efektownym produktem, dającym komfort i bezpieczeństwo użytkowania przez długie lata.

Reveal Loft – ukłon w stronę tradycji

Wszystkie wymienione powyżej rozwiązania zastosowano również w oknach Reveal Loft, które jednak od innych konstrukcji odróżnia ich niepowtarzalny charakter, bezpośrednio nawiązujący do znanych z fabrycznych budynków i magazynowych hal surowych okien stalowych. Reveal Loft to fuzja stylowego designu z nowatorskimi koncepcjami autorstwa OknoPlus. Unikatowy krój skrzydła, 20% więcej gazu izolacyjnego w szybach, ciepłe ramki… długo by wymieniać jego zalety. Połączenie nowoczesnych profili Decalu wykonanych w technologii SoEasy z niezrównanymi właściwościami szklenia statycznego (STV) oddaje w ręce klientów jedyne w swoim rodzaju okno, stanowiące doskonały wybór w architekturze industrialnej, starych kamienicach, a także zabytkach. Krótko mówiąc – to okno z duszą, ale przy tym na wskroś nowoczesne.

Mówiąc o nowościach w rodzinie Reveal nie sposób pominąć rozszerzenie gamy możliwości personalizacji drzwi zewnętrznych. Oferta designerskich paneli powiększa się o całkowicie nowe modele, inspirowane betonem, drewnem, czy fakturą rdzy.

Moc korzyści

Dodatkowe benefity – pod wieloma względami – uzyskamy decydując się na wyposażenie zakupionej w zimowej promocji OknoPlus  stolarki w szkło ECLAZ, które zapewnia nie tylko nowoczesność designu, ale i wysoką energooszczędność dzięki najcieplejszej na świecie ramce międzyszybowej Swisspacer. Kupno konstrukcji z tymi pakietami jest premiowane bonem wartości 99 złotych do sklepów sieci Empik, Douglas i IKEA.

Promocja zimowa trwa do 12 stycznia 2023 roku.