Ruszyła wiosenna promocja OknoPlus 2021

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Podobno jedna jaskółka wiosny nie czyni, jednak pewnym znakiem nadejścia sezonu jest start promocji OknoPlus! Jeśli planujecie budowę domu, remont istniejącego budynku lub wasze projekty potrzebują odświeżenia – świetnie się składa! Więcej światła, nieporównywalny komfort termiczny, niebanalny design i poszanowanie ekologii – teraz okna i drzwi OknoPlus możecie kupić w niezwykle atrakcyjnych cenach!

Rozwiązania PVC i ALU ze zniżką nawet do 39%, szeroki wachlarz bonusów i korzyści, a do tego marcowa premiera – innowacyjne drzwi Reveal – wiosenna promocja OknoPlus w pełnym rozkwicie! To perfekcyjny moment, by odwiedzić salony OknoPlus, skorzystać z fachowej wiedzy doradców i wyposażyć swój dom w najlepsze rozwiązania – z korzyścią dla portfela, środowiska i wymarzonej aranżacji.

Co dla Was przygotowaliśmy?

Prawdziwa REVEALacja!

Ostatnie kilka miesięcy bez wątpienia należało do kolekcji Reveal – nowe okna i konstrukcje przesuwne podbiły serca architektów i inwestorów, goszcząc zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych projektach domów. Do pełni satysfakcji brakowało tylko… nowoczesnych drzwi wejściowych Reveal i oto są – ekologiczne, ekonomiczne, designerskie i w pełni gotowe na WT 2021! Powiedzieć o nich, że to klasa premium, to jak nie powiedzieć nic! Ud już od 0,80 W/m2K, szyba dwu- lub trzykomorowa z grubością pakietów 48 mm, Ug wynoszące 0,6 W/m2K, ciepła ramka, wysoka wodo- i wiatroszczelność – w przypadku funkcjonalności i parametrów technicznych nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy. Całość dopełnia niezwykły design – aż 30 niebanalnych paneli, dostępnych również w wykończeniu imitującym kamień oraz beton! W wiosennej promocji OknoPlus możecie zdobyć voucher, który pozwoli je kupić aż o 500 zł taniej!

ALU czy PVC?

Rozwiązania w obu wariantach zostały objęte niezwykle atrakcyjną promocją! Modne okna PCV Morlite? A może nowoczesne okno aluminiowe Reveal Hide? Megaformatowe przeszklenia, więcej światła, wysoka energooszczędność i nowoczesne wzornictwo – dziś rabaty na te rozwiązania sięgają nawet 38%. Wybierając pakiety szybowe ECLAZ do całego zamówienia rabat rośnie do 39%!

Ale to nie wszystko!

Dla wszystkich, którzy skorzystają z naszej wiosennej promocji przygotowaliśmy jeszcze kilka niespodzianek – dodatkowe zniżki na innowacyjne produkty marki FILL oraz pakiet bezpłatnego ubezpieczenia szyb.

Promocja trwa do 31 maja 2021. Szczegóły oraz wysokość rabatów dostępne są w Salonach Sprzedaży OknoPlus oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych OknoPlus.

Śledź również inne promocje OknoPlus.