Zima pełna korzyści - rabaty 46% - OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Pierwsze dni nowego roku to jednocześnie ostatnie dni przedłużonej promocji OknoPlus – Zima pełna korzyści. Z rabatów sięgających nawet 46% można korzystać do 11 stycznia 2020, zamawiając okna w jednym z trzech pakietów produktowych: Bezpieczny Dom Premium, Premium Design lub dwa w jednym, czyli Bezpieczeństwo Plus Design.

Wystarczy udać się do najbliższego salonu sprzedaży OknoPlus lub skontaktować z jednym z autoryzowanych partnerów handlowych firmy (https://www.oknoplus.com.pl/kontakt/), aby w atrakcyjnej cenie nabyć piękne, duże przeszklenia z zabezpieczeniem antywłamaniowym, okna z designerskimi ramami czy energooszczędnymi szybami. Oto, co jest dostępne w ostatnich dniach promocji…

STV i RC1n/RC2 – zestaw nie do przebicia

Duże i bezpieczne okna to clou pakietu Bezpieczny Dom Premium. OknoPlus proponuje w promocji okna PCV ze specjalnie wklejanymi szybami i antywłamaniowymi okuciami. Innowacyjna metoda szklenia (STV) powoduje, że wielkogabarytowe szyby trzymają się bardzo stabilnie w oprawie. Są one przyklejane do profilu na całej długości swojego obwodu, dzięki czemu nawet pokaźnych rozmiarów, ruchoma konstrukcja okienna jest dobrze usztywniona, pewna i mocna. Zastosowanie techniki STV, która – nawiasem mówiąc – stosowana jest również między innymi w przypadku okien w samolotach, znacznie utrudnia, jeśli nie uniemożliwia, na przykład wypchnięcie szyby – zarówno to przypadkowe (gdy coś lub ktoś wpada z dużą siłą na okno), jak i celowe (przy próbie włamania do domu). Dodatkowe zabezpieczenie stanowią w tej ofercie certyfikowane okucia w klasie RC1n/RC2, które zapewniają optymalną ochronę przed przypadkowymi intruzami.

Morlite i ECLAZ – duet po prostu doskonały

Do wzięcia w promocyjnym pakiecie Premium Design są najmodniejsze teraz duże przeszklenia i łagodne, minimalistyczne profile. Oknoplus proponuje niezwykle lekką, „smukłą” konstrukcję Morlite i szyby ECLAZ o zwiększonej przepuszczalności światła. Takie zestawienie gwarantuje doskonały efekt wizualny. Sekret tkwi w subtelnym zatarciu granicy między wnętrzem i tym, co na zewnątrz (dzięki proporcji – minimum PCV i maksimum szkła), oraz w zwiększonej przezierności okna. Przeszklenia spod znaku ECLAZ zapewniają więcej naturalnego światła w domu i nie przekłamują jego kolorów. To idealne rozwiązanie do pokoju dziennego, do wnętrz, w których się pracuje oraz wszędzie tam, gdzie mocno odczuwany jest deficyt słońca, czyli na przykład w pomieszczeniach od północnej strony domu. Dodatkową korzyścią jest w tej ofercie wysoka energooszczędność proponowanego zestawu, uzyskiwana między innymi dzięki Swisspacer – w tym momencie najcieplejszej na świecie ramce uszczelniającej krawędzie szyb zespolonych.

Bezpieczeństwo plus design – dwa w jednym

Produkty dostępne w pakietach promocyjnych OknoPlus można ze sobą łączyć, zyskując jednocześnie wysoki standard bezpieczeństwa i niebanalny design konstrukcji okiennych. Często wybieraną i polecaną przez architektów opcją jest Bezpieczny Dom Premium plus szyby ECLAZ.