Przytulna przestrzeń z rozwiązaniami OknoPlus

Opublikowano przez | Kategorie: Firma.

| 28 grudnia 2022 |

Nieustanny rozwój oferty, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, wyznaczanie trendów, a do tego… ciągła praca nad ulepszaniem własnych rozwiązań. OknoPlus nie zwalnia tempa i kolejny raz udowadnia, że w temacie innowacji, funkcjonalności oraz designu nowoczesnych okien, a także drzwi ma naprawdę wiele do powiedzenia!

Gwiazdą ostatnich lat bez wątpienia została kolekcja Reveal, która miała swoją premierę w 2020 roku

Już wtedy całkiem rozbudowana, dziś doczekała się kolejnych, innowacyjnych rozwiązań

Lubię myśleć o Reveal jako kolekcji kompletnej, holistycznej, która zaoferuje klientom znacznie więcej niż to, co powinny oferować „po prostu drzwi i okna”. Założenie było jasne: w przypadku jakości, parametrów, funkcjonalności oraz designu nie idziemy na żadne kompromisy i oddajemy w ręce użytkowników rozwiązania w klasie premium, przyjazne dla portfela i środowiska, służące długie lata, dbające o komfort, ciepło oraz bezpieczeństwo. Nie było tu mowy o żadnych ustępstwach. Najpierw pojawiły się okna Reveal, następnie suwanka Reveal Slide, aluminiowe drzwi w niezwykle modnych wariantach – wszystkie niezwykle ciepło przyjęte przez architektów, projektantów i samych inwestorów. Zrozumieliśmy, ze obrana przez nas droga, choć wymagająca i trudna, była po prostu słuszna.

A to był dopiero początek…

Zgadza się. Już na tym etapie nasz zespół miał mnóstwo pomysłów, które po prostu należało przekuć w czyn. Nie ukrywam, że plany były śmiałe i wymagały od nas miesięcy pracy, szczegółowych badań oraz precyzyjnych testów. Tak powstało okno Reveal Unique – pierwsze w Polsce rozwiązanie ALU, które pozwala korzystać z zalet szklenia STV, znanych do tej pory wyłącznie z produktów PVC. Nasza autorska Technologia DSB (Double Static Base) to propozycja, której na rodzimym rynku nie oferuje jeszcze nikt! Równolegle swoją premierę miały okna Reveal Loft – przeszklenia dedykowane projektom z duszą, wnętrzom postindustrialnym, kamienicom, a nawet zabytkom. To, co czyni Loft oknem wyjątkowym to nie tylko unikatowy, zewnętrzny krój skrzydła, ale również niezwykle niskie złożenie skrzydła i ramy – zaledwie 97 mm!

I wtedy do kolekcji dołączyły designerskie panele drzwiowe

Tak jest – wszak mocnym punktem tej rodziny są właśnie aluminiowe drzwi Reveal. W grudniu naszą ofertę wzbogaciło aż 7 niezwykłych wzorów paneli, które staną się wspaniałym dopełnieniem nowoczesnych projektów. New Black Design oraz Lineo Line łączą w sobie inspirację drewnem, stylową czerń oraz modne przeszklenia. Ceramics Line, rozwiązanie imitujące fakturę rdzy, oraz Concrete Line, bazujące na nieco ascetycznej fakturze betonu, to nasza propozycja do loftów oraz klimatów postindustrialnych. Nowości zamyka panel Integro Line w tonach antracytowych, który pasuje idealnie do nowoczesnych, minimalistycznych budynków.

Ale to nie wszystko, bo kolekcja zyskała nowe funkcjonalności i usprawnienia

Design, choć niezwykle ważny, musi iść w parze z jakością, trwałością, bezpieczeństwem i całym wachlarzem wartości dodanych. Dziś możemy pochwalić się naszym autorskim projektem kontaktronów, dedykowanych kolekcji Reveal, które zostały w całości ukryte w ślusarce. Cała elektronika schowana jest w profilu – zyskujemy zatem nie tylko na walorach estetycznych, ale zapobiegamy ewentualnej możliwości odklejania się „zwykłych czujników”. Kolejna innowacją jest wprowadzenie nowego standardu przeszkleń o grubości 56 mm. Korzyści widać jak na dłoni. Grubszy pakiet szybowy zatrzyma we wnętrzu więcej ciepła, a to oznacza mniejszą potrzebę dogrzewania wnętrz, zaś w przyszłości – niższe rachunki eksploatacyjne. Dziś oszczędności trzeba szukać w każdym możliwym miejscu, a przecież okna to inwestycja na lata. Taka, która, jeśli wybierzemy dobrze, zwróci się z nawiązką. Dodatkowo, dzięki nowemu szkleniu, listwa przyszybowa stała się cieńsza, a okno energooszczędne Reveal zdaje się być większe i jeszcze bardziej imponuje swoim wzornictwem.

Swój wielki moment miały również konstrukcje przesuwne HST, prawda?

Często zdarza się, że klienci mają obawy, gdy podejmują decyzję dotyczącą wielkoformatowych suwanek. Czy takie rozwiązania mogą „chodzić” lekko? Czy ich obsługa sprawi problem? Z całą odpowiedzialnością i pewnością możemy zagwarantować, że konstrukcje przesuwne HST OknoPlus nie przysporzą żadnego kłopotu. Co więcej, można je wzbogacić o hamulec SilentClose oraz wyposażyć w mechanizm StopUnite. Pierwszy z nich to system montowany od strony zamka, którego zadaniem jest wyhamowanie i ciche domknięcie skrzydła drzwi przesuwnych. Mechanizm StopUnite ma zaś za zadanie wyhamować otwierane skrzydło.

Nie zapomnieliście również o detalach

Choć może to drobiazg, do naszej oferty dołączyły również trzy nowe klamki bezrozetkowe. Staramy się dbać o każdy detal tak, by klient miał pewność, ze nic nie ograniczy jego wyboru.

***

Dobrze znane rozwiązania OknoPlus, a także absolutne nowości dostępne są w zimowej promocji 2022, która potrwa do 12 stycznia 2023 roku.

Rok 2022 w OknoPlus podsumował: Dawid Mickiewicz – Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu.