Letnia promocja OknoPlus 2018

Opublikowano przez | Kategorie: Akcje promocyjne.

Za oknem słoneczna pogoda, a w głowach wakacyjne plany. Piłkarskie emocje, polowanie na oferty last minute czy gorączkowe pakowanie walizek? Niezależnie do temperatury za oknem, atmosferę elektryzuje letnia promocja firmy OknoPlus. Bo nawet jeśli nie mieliście w planach wymiany lub zakupu stolarki okiennej – 40% rabaty mogą skłonić do zmiany wakacyjnych planów. Czas wybrać nowoczesne okna i… odetchnąć.

Lato Rabatów

Wakacyjne tygodnie to tradycyjnie czas urlopów, letnich wyjazdów i odpoczynku. Na taki komfort nie mogą liczyć producenci i montażyści stolarki okiennej – w pogodne dni wiele osób decyduje się na wymianę lub montaż okien w realizowanych inwestycjach.

W firmie OknoPlus, wyprzedzając czas i kolejną falę upałów, ogłaszamy początek gorącej promocji „Lato Rabatów”. Osoby, które poszukują nowoczesnych rozwiązań w bardzo atrakcyjnych cenach, już dziś zapraszamy do naszych salonów sprzedaży – mówi Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy w firmie OknoPlus.

Produkty firmy OknoPlus to stolarka na najwyższym poziomie, wykorzystująca nowoczesne rozwiązania, niebanalny design i funkcjonalność. Okna i drzwi PCV oraz aluminiowe stanowią idealną barierę akustyczną i termiczną oraz chronią przed niepożądanymi gośćmi w domu czy mieszkaniu.

Naszych wyrobów nie postrzegamy wyłącznie w kategoriach produkt, wymiar i cena – liczą się dla nas ich solidność, estetyka i funkcjonalność. Dlatego naszą promocją objęte są przede wszystkim rozwiązania najbardziej innowacyjne, gwarantujące wieloletnie zadowolenie Klientów, którzy nam zaufali – zapewnia Izabela Tryba.

Do tej kategorii produktów z pewnością zaliczają się okna NorskStil norweska prostota, niezawodność i funkcjonalność, wzbogaconą polską, wysoką jakością wykonania. Wykorzystane w nich profile okienne Gealan wyróżniają się harmonijnie dobranymi proporcjami oraz smukłym i gładkim wykończeniem. Na straży bardzo dobrej izolacyjności termicznej okien stoją sześciokomorowe profile klasy A o grubości ścianek zewnętrznych min 2,8 mm. Współczynnik izolacji cieplnej (Uw) dla okna referencyjnego NorskStil wynosi 0,7 W/m²K. Ponadto, kształt ramy został zaprojektowany tak, aby stanowił dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe. Pakiety szybowe o współczynniku przepuszczalności światła Lt=74% gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz. Dzięki temu, że wybór okien NorskStil premiowany jest 5% rabatem dodatkowym, ich cena będzie miłym zaskoczeniem.

Wymagających Klientów, poszukujących sposobu na wyróżnienie swojego domu z miejskiego tła, z pewnością zainteresuje okno narożne całoszklane (pozbawione tradycyjnego, szerokiego łącznika kątowego) – zwłaszcza, że decydując się na to rozwiązanie otrzymujemy dodatkowy, 5% rabat. Intrygujący efekt przeszklonej tafli nadaje bryle lekkości i nowoczesnego charakteru. Eliminacja słupka na łączeniu okna to więcej światła w pomieszczeniu – od 2 do 30% w zależności od rozmiarów przeszklenia. Innowacyjny sposób łączenia pakietów szybowych powoduje znaczne ograniczenie powstawania mostków termicznych, w porównaniu do okien z tradycyjnymi łącznikami kątowymi, a dodatkowe docieplenie z użyciem wkładu termicznego minimalizuje straty ciepła.

Warto sprawdzić również nasze pozostałe rozwiązania objęte promocją: całoszklane narożne okna i drzwi balkonowe, okna i drzwi balkonowe z ukrytym skrzydłem, drzwi przesuwne czy okna z ukrytymi okuciami Select. Połączenie jakości i funkcjonalności naszych produktów z konkurencyjną ceną i atrakcyjnymi rabatami sprawi, że nadchodzące lato będzie naprawdę gorące – zapewnia Izabela Tryba.

Akcja promocyjna potrwa do 22 września 2018. Szczegółowe informacje dostępne są w salonach OknoPlus.