Klasyka, która nie wychodzi z mody

Czy drzwi zewnętrzne PVC to rozwiązanie, które sprosta wymaganiom domów na miarę XXI wieku i może z powodzeniem konkurować z niezwykle modnymi wariantami ALU? Może, a nawet powinno, bowiem drzwi PCV zewnętrzne nie przypominają dziś swoich archaicznych pierwowzorów i z powodzeniem łączą doskonały design, najwyższe parametry, ponadprzeciętną jakość, a do tego można je z powodzeniem dostosować do indywidualnych wymagań projektu. Takie podejście sprawia, że drzwi zewnętrzne PVC sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych budynkach – bez żadnych aranżacyjnych ograniczeń!


Drzwi zewnętrzne PVC – po pierwsze: parametry

Budować odpowiedzialnie, to stawiać na materiały i rozwiązania, które będą przyjazne środowisku – na wielu różnych płaszczyznach oraz posłużą przez długie lata. Dlatego kupując drzwi PCV zewnętrzne w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na aspekty techniczne, tj. współczynnik Ud, który informuje o tym, jak ciepła będzie konstrukcja (im więcej ciepła zostanie w domu, tym mniejsza potrzeba dogrzewania, co stanowi korzyść dla portfela i planety), poziom wiatro- i wodoszczelności, klasę bezpieczeństwa oraz szereg innowacji technologicznych, które mogą zaoferować drzwi zewnętrzne PVC. A skoro o nich mowa…

Kiedy klucz odchodzi w zapomnienie

„Drzwi zewnętrzne PVC na miarę XXI wieku” to nie tylko pusty slogan, a projektowa rzeczywistość. W naszych rozwiązaniach indywidualnie podchodzimy również do ich zamykania oraz otwierania. Wybór opcji jest naprawdę szeroki. Standardowy klucz można z łatwością połączyć z kluczem RiFD, pilotem, klawiaturą, a nawet czytnikiem linii papilarnych czy systemem Bluetooth. Ale to nie wszystko. Drzwi PCV zewnętrzne mogą zostać wyposażone w zasuwnicę autoLock AV3 z wyzwalaczem magnetycznym, dzięki której zyskujemy efekt automatycznego zaryglowania tuż po zamknięciu skrzydła.

Drzwi PCV – zewnętrzne zachwyty już od wejścia

Idealne drzwi zewnętrzne PVC to nie tylko te, które mają doskonałe wnętrze, ale stają się prawdziwą ozdobą elewacji i strefy wokół domu. Tu można puścić wodze wyobraźni! Skrzydło z wielkoformatowym przeszkleniem, delikatnymi szklanymi zdobieniami lub to w pełni zabudowane? W klasycznych odcieniach palety RAL, a może to inspirowane delikatnym usłojeniem drewna? Klasyczna klaka a może zdobny pochwyt? Wybór należy do Ciebie.

Drzwi zewnętrzne OknoPlus to doskonałe rozwiązanie zarówno do domów energooszczędnych, jak i pasywnych, spełniające wymagania Warunków Technicznych 2021.